Mam dla Ciebie dziś propozycję - nie czekając na szczególną motywację sięgnij po ćwiczenie, które wzmocni Cię w procesie rozwoju osobistego.

Dziś razem ze mną zrób krok w kierunku skutecznego wyznaczania sobie celów.

 

Kiedy zaczynamy nowy miesiąc, nowy rok, nowy etap w naszym życiu, to często pragniemy wyznaczyć sobie nowe cele. Zazwyczaj przyglądamy się ludziom dookoła – bliskim i dalszym znajomym, rodzinie, ludziom, których widzimy w socialmediach. Często wtedy porównujemy swoje życia do życia innych ludzi i próbujemy wyciągnąć wnioski dla siebie. Czasami też po prostu możemy doświadczać uczucia braku - niespełnionych marzeń, odkładanych na później pragnień, czy niezrealizowanych większych i mniejszych zamierzeń.

W życiu każdego z nas przychodzi moment, w którym zastanawiamy się, jakie cele chcemy osiągnąć i jaki sens chcemy nadać naszym działaniom. Proces definiowania i dążenia do celów jest kluczowym elementem osobistego rozwoju, pozwalającym nie tylko na osiągnięcie sukcesu, ale także na zbudowanie satysfakcjonującego i pełnego życia. To ćwiczenie, które dziś mam dla Ciebie jest nie tylko szansą na osobisty rozwój, ale także okazją do przemyślenia i ewentualnego przekierowania Twojej życiowej ścieżki.

Wystarczy, że klikniesz w moje zdjęcie na górze tej strony i tym samym pobierzesz kartę z pytaniami do refleksji.

Powodzenia!

Sylwia Lipińska-Wycisk

 

Dziś zapraszam Cię do ćwiczenia, w którym określisz swoje cele poprzez stworzenie wizji swojego Ja.

12 maja 2024
      ĆWICZENIE: "WIZJA SIEBIE"

 

 

polityka prywatności

regulamin serwisu

Zapisz się na konsultację psychologiczną. Zadzwoń lub napisz:

574 09 44 38        kontakt@pracowniapomoc.pl